Секретар сільської ради

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Граб Наталія Яношівна народилась 12 травня 1963 року в м. Берегово , Закарпатської області. Середню освіту здобула СШ № 1 м. Берегово, Закарпатської області в 1980 році. Після закінчення школи працювала в колгоспі «Нове життя» с. Заставне, Берегівського району на посаді секретаря профспілкового комітету.

В 1984 році поступила у Львівський сільськогосподарський інститут на економічний факультет який закінчила у 1989 році і здобула спеціальність економіст-організатор.

В органах місцевого самоврядування працюю з 1996 року.

З березня 1996 по квітень 1998 року на посаді секретаря виконавчого комітету новоствореної Великобактянської сільської ради.

З 1997 по 2000 р навчалась в аспірантурі при Закарпатському інституту агропромислового виробництва УААН.

В жовтні 2003 року була обрана сільським головою села В.Бакта, Берегівського району , Закарпатської області де пропрацювала до жовтня 2015 року.

В жовтні 2015 року обрана депутатом Берегівської районної ради.

З березня 2017 року працюю в Гечанській сільській раді, спочатку на посаді секретаря – діловода, а з січня 2018 на посаді секретаря виконавчого комітету Гечанської сільської ради.

Заміжня. Маю двох дорослих синів Ігора - 1983 р.н. і Романа - 1994 р.н.,які проживають окремо в м. Києві. Виховую троє прийомних дітей.

До кримінальної відповідальності не притягувалась. Судимості немаю.